WYSTRÓJ WNĘTRZ BIUROWYCH I KOMERCYJNYCH

Dzisiejszy prężny rozwój sektora produkcyjnego oraz logistycznego wymusza zastosowanie odpowiedniego oznakowania hal produkcyjnych i magazynowych. Odpowiednie oznakowanie sprawi, że magazyn, czy hala nabiorą estetycznego wyglądu oraz staną się w pełni zintegrowane z wymaganiami systemów informatycznych.

TAPETY SAMOPRZYLEPNE

Ten typ oznakowania oznacza końcówki alejek regałowych. Tego typu oznaczenie pomaga w lepszej orientacji w magazynie wielkopowierzchniowym.

HASŁA I NAKLEJKI NAŚCIENNE

Tego typu rozwiązania sprawdzają się szczególnie w korytarzach, hallach wejściowych, czy zakładowych restauracjach. Jest to najlepsza metoda na przekazanie misji i wizji firmy pracownikom i gościom organizacji.

TABLICE SUCHOŚCIERALNE

Tablice suchościeralne to świetny sposób na komunikację w ramach dużych grup. Tego typu medium jest szeroko wykorzystywane w salach konferencyjnych, na halach produkcji, czy w świecie logistyki.  Layout tablicy suchościeralnej może być w pełni dostosowany do potrzeb Klienta. W przypadku chęci jeszcze lepszej organizacji komunikacji z wykorzystaniem tablic suchościeralnych możemy ją dostarczyć w formie tablic magnetycznych, które umożliwiają zaczepienie dodatkowych kart, czy przedmiotów za pomocą magnesu. Nasze tablice suchościeralne, zarówno magnetyczne jak i klasyczne, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z nadrukiem zabezpieczonym światłem UV, co gwarantuje długotrwałość ich użytkowania.