SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Duża konkurencja zmusza do ciekawej ekspozycji Twoich produktów. Duża liczba konferencji, wystaw, czy imprez targowych sprawia, że Twój produkt, usługa, czy Twoja firma musi się wyróżniać. Z tej właśnie przyczyny warto zainwestować w profesjonalne rozwiązania wystawiennicze.

ROLL-UP

Roll-Up to nic innego jak zadrukowana ciekawą grafiką konstrukcja mocowana na aluminiowym statywie. Jest to kompaktowe rozwiązanie umożliwiające łatwy transport pomiędzy miejscami ekspozycji. Nowoczesny roll-up umożliwia wymianę grafiki na inną w przypadku potrzeby jej zmiany.ównież fleksograficznie. Do druku wykorzystujemy przede wszystkim materiały syntetyczne, aby nadać dodatkową trwałość temu właśnie produktowi.

ŚCIANKA REKLAMOWA

Ścianka reklamowa to większa w swoich rozmiarach konstrukcja aluminiowa, która umożliwia nałożenie zadrukowanej na specjalnej tkaninie grafiki. Lekka konstrukcja ścianki reklamowej umożliwia zainstalowanie systemów subtelnych podświetleń, które dodatkowo nadadzą ściance ciekawy wygląd.

WYDRUKI NA MEDIACH PŁASKICH I ROLOWYCH

Niekiedy firmy, które konstruują rozległe systemy wystawiennicze wykorzystują w swoich konstrukcjach gotowe wydruki marketingowe. Wydruki takie mogą być naklejane z roli lub dostarczane jak gotowe elementy zadrukowane na mediach płaskich. HKK-Print wykonuje obie formy nadruków. Pracujemy w technologiach, które zapewniają świetną jakość wydruku przy jego dużej trwałości.