ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Etykiety samoprzylepne to najlepszy sposób na wzbogacenie walorów marketingowych Twojego produktu. Kształty etykiet uzależnione są od opakowania, podobnie jak materiał, z którego mają być stworzone. Nasze etykiety produkujemy w technologii analogowej (druk fleksograficzny), jak i cyfrowej (druk uv-ink jet). 

Do ich produkcji wykorzystujemy: papiery, również takie o ciekawej strukturze, folie PE, które dopasowują się kształtem do opakowania, na które zostaną przyklejone oraz z folii PP, która jest wyjątkowo sztywna i wytrzymuje ciężkie warunki zewnętrzne

Etykiety mogą być dodatkowo uszlachetnione poprzez złocenia, embossing, czyli wytłoczenia, czy zastosowanie odpowiednich lakierów (matowych, błyszczących, puchnących) lub laminatu. Etykieta samoprzylepna to najlepszy sposób aby wyróżnić Twoje opakowanie na produkt kosmetyczny, butelkę z każdym rodzajem napoju, czy każdą inną formę, w jakiej przekazujesz swój produkt do Klienta. 

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE
CYFROWE

Do produkcji tego rodzaju etykiet wykorzystujemy maszynę cyfrową drukującą w technologii INK-JET UV. Ta technologia zapewnia wysoką prędkość druku, stabilną jakość oraz brak konieczności ponoszenia kosztów przygotowalni.

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE
FLEKSOGRAFICZNE

Technologia fleksograficzna, czyli tradycyjna metoda wydruku etykiet daje gwarancji jej najwyższej jakości wydruku etykiet. Jest to metoda bardzo atrakcyjna kosztowo w przypadku wydruków wysokonakładowych, rzędu setek tysięcy, czy milionów etykiet samoprzylepnych.