Z roku na rok wykorzystanie nowoczesnego marketingu rośnie na znaczeniu. Wszystko jest spowodowane wzrastającą liczbą przedsiębiorstw, które oferują najróżniejszej maści produkty, co automatycznie tworzy konkurencyjny rynek. Ponieważ konwencjonalne metody często okazują się niewystarczające, warto rozpatrzyć kilka nowinek ze świata druku wielkoformatowego, aby zachęcić klientów do naszego rozwiązania.

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo zaistnieć na rynku i wyróżnić swój produkt spośród setek propozycji konkurencji. Do niedawna przedsiębiorcom wystarczały proste schematy, które oczywiście wciąż sprawdzają się w reklamie, ale ich zasięg został mocno ograniczony. Wszystko ze względu na wciąż rosnące oczekiwania klientów, jak również swoiste przyzwyczajenie do wszechobecnych form promocji. W jaki sposób możemy przełamać schemat?

Zdobione etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne towarzyszą większości branż od wielu lat. Rzadko zdarza się jednak, abyśmy mogli zobaczyć prawdziwie zachwycającą etykietę lub taką, która w znaczący sposób wyróżnia się spośród innych produktów. Taki efekt możemy osiągnąć za pomocą specjalnych tłoczeń albo złoceń i srebrzeń. Stosując takie upiększenia będziemy mieli pewność, że nasze etykiety będą cieszyć oko i zachęcać do zakupienia produktu.

Grafiki okienne

Właściciele firm często zapominają o tym, że przestrzeń promocyjna nie jest jasno określona. Właściwie każda powierzchnia może posłużyć za reklamę. W tej roli świetnie sprawdzają się właśnie okna. Tworzenie zaawansowanych grafik w formie folii samoprzylepnej z pewnością przykuje uwagę przechodzących osób, a być może zachęci ich nawet do odwiedzenia naszego lokalu.

Folie podłogowe

Rozwiązanie niejako podobne do wspomnianego wyżej. Folie podłogowe również są nieszablonowym sposobem na zakomunikowanie najróżniejszych informacji, np. specjalnej promocji lub sezonowej wyprzedaży. Folia posiada specjalny nadruk (według życzenia klienta), a także pokryta jest specjalnym laminatem antypoślizgowym. Świetna forma promocji dla dynamicznie rozwijających się firm.

%d bloggers like this: