Odpowiednie wystrojenie mieszkania spędza sen z powiek wielu domorosłym domatorom. Pomimo dokładnego zaplanowania całej przestrzeni, często musimy zmierzyć się z ograniczeniami technicznymi wymyślonych przez nas rozwiązań. Nie można też wykluczyć sytuacji, gdy nagle wpadnie nam do głowy nowy pomysł, przez co całkowicie musimy zmienić dotychczasową koncepcję.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu właśnie coś takiego przydarzy się czytelnikowi! Chcemy zaproponować ciekawe rozwiązanie aranżacji przestrzeni, a konkretniej personalizowane naklejki na ścianę do salonu.

Każdy marzy o stworzeniu sobie idealnych warunków w mieszkaniu. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy nie wiemy jak zaaranżować przestrzeń. Odpowiedni dobór mebli i wszelkiego rodzaju sprzętu AGD/RTV jest już sam w sobie sporym wyzwaniem, nie mówiąc już o wyborze kolorów ścian i podłóg. Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu – to właśnie tutaj będziemy przyjmować gości i najprawdopodobniej sami spędzimy tu większość czasu. Nowatorskim i przykuwającym oko rozwiązaniem są zatem naklejki na ścianę do salonu. Jaki motyw możemy wykorzystać do oklejenia ścian w tym pomieszczeniu? Na dobrą sprawę – każdy! Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i wyczucie smaku. Świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju naklejki związane z naturą (np. drzewa, krzewy, czy kwiaty). Takie rozwiązania gwarantują nam przytulny wygląd i wprowadzają kojący element w mieszkaniu.

Co jeszcze może spodobać się osobom myślącym o urządzaniu swoich czterech kątów? Niezwykle nowoczesne naklejki na ścianę w salonie w postaci pojedynczych słów, czy nawet całych zdań (w stylu korporacyjnych haseł motywujących). Ciekawą propozycją jest także stworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego, które będzie podkreślało nasz związek z bliskimi, a dodatkowo stworzy niezapomniane wrażenie wśród odwiedzających.

Tak jak wspomnieliśmy – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta. W HKK Print jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, niezależnie od poziomu jego skomplikowania. Służymy także profesjonalną poradą w wyborze materiału i odpowiednich motywów, także zachęcamy do kontaktu!

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: