W HKK Print oferujemy najwyższej jakości wydruki, niezależnie od poziomu skomplikowania projektu. Jesteśmy w stanie wyprodukować najtrudniejsze grafiki, spersonalizowane całkowicie pod indywidualne potrzeby każdego Klienta. Na szczególną uwagę zasługuje wielkoformatowy druk cyfrowy i druk w technologii UV.

Dlaczego wielkoformatowy druk cyfrowy?

Ponieważ ta uniwersalna metoda gwarantuje niezrównaną jakość, przy zachowaniu niewielkich kosztów produkcji. Druk wielkoformatowy najczęściej oznacza druk cyfrowy na materiale banerowym, czy też papierze i folii. Taka technologia wydruku najbardziej jest polecana w przypadku produkcji grafik na dużych powierzchniach, np. banerów reklamowych, plakatów i rollupów.

Druk UV

Nasz zaawansowany park technologiczny pozwala na wielkoformatowy wydruk w technologii UV. Jest to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku poligraficznym, a już wypracowało sobie niezwykle pozytywną renomę wśród profesjonalistów. W druku UV powierzchnia płaska zostaje zadrukowana, a następnie utwardzona promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest stworzenie grafiki na najróżniejszych materiałach.

Ogromną zaletą tej technologii jest możliwość bezproblemowego przenoszenia dokładnego odwzorowania grafiki na powierzchnie, które wcześniej sprawiały ogromne problemy drukarniom. Wysoka rozdzielczość sprawia, że wydruki są odwzorowane w najdrobniejszym szczególe. Przydaje się to szczególnie w przypadku materiałów reklamowych na banerach, czy też stoisk targowych, gdzie niezwykle istotne jest stworzenie cieszącej oko, idealnie odwzorowanej grafiki.

Co oferujemy Klientom?

Nasza drukarnia wielkoformatowa zapewnia wysokiej jakości wydruk cyfrowy banerów, plakatów i rollupów. Oferta kierowana jest do Klientów, którym zależy na najlepszym rozwiązaniu, niezależnie od poziomu skomplikowania projektu, a także jego przeznaczenia. Gwarantujemy, że efekt końcowy wydruku cyfrowego będzie cechował się niezrównaną jakością i trwałością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: